В UNIT.City знаходиться один із найбільших електромобільних хабів в Україні

6 зарядних станцій мережі YASNO E-mobility встановили в першому інноваційному парку України UNIT.City в Києві (вул. Дорогожицька, 3). Загальна потужність нових станцій – 250 кВт. В хабі одночасно зможуть підживити батарею 8 електромобілів. Відтепер це один із найбільших електромобільних хабів в Україні.

Дві зі встановлених станцій є швидкісними та дозволяють за 20-30 хвилин поповнити заряд батареї від 0 до 80% (приблизно 100-125 км пробігу електромобіля). До такого пристрою можуть під’єднатися дві автівки водночас: одна – за допомогою порту постійного струму 50 кВт, інша – через порт змінного струму 22 кВт. Також у хабі встановили 4 станції, що забезпечують прискорену зарядку потужністю до 22 кВт та обладнані роз’ємом Type 2. Всі встановлені зарядні станції вироблені міжнародною компанією ABB.

YASNO встановив 6 зарядних станцій в електромобільному хабі UNIT.City

YASNO встановив 6 зарядних станцій в електромобільному хабі UNIT.City © yasno.com.ua

«YASNO робить свій внесок у декарбонізацію та електромобілізацію, розвиваючи зарядну інфраструктуру та створюючи безбар’єрне середовище для власників екологічного транспорту. Новий електромобільний хаб повністю відповідає європейським стандартам. Загалом у розвиток мережі YASNO E-mobility за 3 роки ми інвестували більше 35 млн грн. Наразі мережа налічує уже 29 швидкісних і 8 прискорених станцій у Києві, Дніпрі, Харкові та на ключових трасах у напрямках зі столиці до Одеси, Львова та Харкова. YASNO – єдиний постачальник електроенергії та газу в Україні, який пропонує широкий вибір продуктів і послуг для комфорту, енергоефективності та електромобільності», – розповів Олександр Онищенко, директор з розвитку YASNO.

В UNIT.City знаходиться один із найбільших електромобільних хабів в Україні

В UNIT.City знаходиться один із найбільших електромобільних хабів в Україні © yasno.com.ua

«Ми розвиваємо інноваційний парк UNIT.City як простір для залучення та створення сучасних світових технологій. Багато наших резидентів використовують електричний транспорт, тому що це зручно, престижно та екологічно. Для зарядних станцій ми виділили окремі паркувальні місця, позначені зеленою розміткою відповідно до діючих правил дорожнього руху. Сподіваємося, що завдяки співпраці з такими брендами як YASNO та ABB наш електромобільний майданчик буде розширюватися», – підкреслив керуючий партнер UNIT.City Костянтин Євтушенко.

Станом на вересень в Україні понад 30 тисяч електромобілів, лише за 8 місяців 2021-го було зареєстровано 5,5 тисяч автомобілів з електричним приводом. Столиця залишається лідером за кількістю електрокарів у країні: тут їх понад 6,5 тисяч.

Нагадаємо, UNIT.City спільно з BMW і MINI запустив каршерінг електрокарів у Києві.

По материалам: yasno.com.ua. Подготовил: hevcars.com.ua
Еще интересное пишут по теме

HEVCARS 🔌