5-та міжнародна виставка електротранспорту, гібридів та зарядної інфраструктури Plug-In Ukraine 2021

Електрокари — це крок до екологічного та розумного майбутнього. Попит на автівки з електричним двигуном зростає по всьому світу, і Україна не є винятком. Нові моделі підкорюють український ринок, розвивається інфраструктура, останні тенденції показують високу динаміку у використанні електродвигунів та електротранспорту в цілому. На вулицях українських міст все частіше можна зустріти електромобіль.

З огляду на це, 14 –16 вересня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться 5-та міжнародна виставка електротранспорту, гібридів та зарядної інфраструктури Plug-In Ukraine 2021, де усі бажаючі матимуть можливість ознайомитись з новинками ринку, обговорити нагальні питання, обмінятись досвідом, а можливо придивитись собі новий електрокар.

На гостей виставки чекають:

  • електромобілі;
  • електробайки;
  • гідроцикли;
  • скутери;
  • зарядні станції.

Експозиція виставки нараховує близько 20-ти брендів. На виставці будуть представлені ексклюзивні новинки — перший в Україні гідроцикл на підводних крилах, Manta5 Hydrofoiler XE-1, а також новий плагін-гібрид Peugeot 3008 з повним приводом та авангардний кроссовер преміум класу DS 7 від бренду Automobiles. Окрім того, гості виставки матимуть змогу випробувати гібридний кросовер DS 7 Crossback E-TENSE потужністю в 300 кінських сил на тест-драйві!

Під час проведення виставки всі бажаючі абсолютно безкоштовно зможуть зарядити свій транспорт.

Місце проведення Виставковий центр «Київ ЕкспоПлаза» на Житомирській трасі, Київська обл., с.Березівка, вул. Амстердамська, 1
Щоб взяти участь у виставці замовляйте стенд на офіційному сайті →
Отримати безкоштовне запрошення на виставку за посиланням →
Еще интересное пишут по теме

HEVCARS 🔌