Plug-In Ukraine 2021: 14-16 вересня в Києві пройде 5-та міжнародна виставка електротранспорту та гібридів

Мета виставки є популяризація використання екологічно чистого транспорту та ознайомлення власників електрокарів з новинками ринку. Демонстрація переваг електротранспорту та перспективи його використання у сучасному мегаполісі.

Plug-In Ukraine 2021 — наймаштабніша подія в галузі електромобілів та екоіновацій. Це потужний майданчик для обговорення перспектив розвитку електромобільної галузі та обміну досвідом провідних виробників та постачальників електромобілів, обладнання та зарядної інфраструктури. Місце зустрічі авторитетних гравців ринку та кінцевих споживачів.

Plug-In Ukraine 2021 — ефективна платформа для заключення довготривалих та взаємовигідних бізнес контрактів. Наші партнери високо оцінюють формат проведення виставок, який традиційно залучає максимум надійних постачальників і потенційних споживачів, зацікавлених у запропонованих товарах. Учасники виставки матимуть можливість ознайомитись з новинками ринку, адже нашими партнерами є світові та вітчизняні лідери галузі.

На виставці будуть представлені:

  • різні види електрокарів та їх зарядна інфраструктура;
  • акумуляторні батареї та їх сервіс;
  • електродвигуни, контролери заряду, зарядні пристрої для домашнього використання та їх програмне забезпечення;
  • експозиції персонального транспорту: велосипеди, скутери та багато іншого.
Місце проведення Виставковий центр «Київ ЕкспоПлаза» на Житомирській трасі, Київська обл., с.Березівка, вул. Амстердамська, 1
Реєстрація учасників заходу за посиланням →
З питань співпраці  тел.: (050) 814-78-64, Марина Дика
Еще интересное пишут по теме

HEVCARS 🔌