Defender, Discovery та Range Rover стануть окремими брендами Jaguar Land Rover

Бренд Land Rover у складі компанії Jaguar Land Rover зазнає структурних змін. Три родини позашляховиків у портфелі Land Rover стануть окремими брендами — це Defender, Discovery та Range Rover. Включно з брендом Jaguar, тепер автовиробник Jaguar Land Rover має чотири окремих бренди, які представляють британські преміальні автомобілі.

В Україні схема продажів залишається незмінною: придбати авто можна в офіційних дилерських центрах Jaguar Land Rover. У майбутньому кожен бренд матиме власні бренд-зони з окремою айдентикою Defender, Discovery, Range Rover та Jaguar.

Бренд Defender

Defender як окремий бренд представлятиме у своїй лінійці різні версії найпрохідніших позашляховиків Defender. Наразі для придбання доступно 3 версії: у кузові 90, 110 та 130.

Бренд Discovery

Позашляховики Discovery та Discovery Sport відтепер належать до окремого бренду Discovery. Найбільшу популярність ці позашляховики завжди отримують саме від поціновувачів родинних подорожей.

Бренд Range Rover

Найрозкішніші позашляховики наразі повністю стають позашляховиками окремого бренду — Range Rover. У лінійці представлені моделі Range Rover, Range Rover Velar, Range Rover Evoque та новий Range Rover Sport — його презентували у травні 2022 року.

Бренд Jaguar

Кросовери Jaguar представлені моделями F-PACE та E-PACE, а також електричним I-PACE. Першим із нових Jaguar стане електричний 4-дверний GT із запасом ходу до 700 км — новинку анонсували у квітні 2023 року.

На компанію Jaguar Land Rover чекає масштабна реорганізація

На компанію Jaguar Land Rover чекає масштабна реорганізація © Jaguar Land Rover Ukraine

House of Brands

Два роки тому британський автовиробник представив нову стратегію розвитку компанії — Reimagine. Основною метою було переосмислення сучасної розкоші і презентація її нових концепцій, виражених сучасними преміальними автомобілями.

Наступним кроком трансформації в рамках стратегії Reimagine став рух до концепції House of Brands. Це означає, що кожен бренд отримає власне унікальне вираження у групі House of Brands. Jaguar як окремий автомобільний бренд, і три окремі бренди позашляховиків — Range Rover, Defender та Discovery.

На думку бренд-директора JLR в Україні Андрія Ханіна, рішення JLR щодо відокремлення брендів допоможе краще усвідомлювати відмінності у позашляховиках. «Відокремити три великі бренди позашляховиків — означає влучніше підкреслити позиціонування кожного. Родинний Discovery, розкішний Range Rover і готовий до пригод Defender — кожен автомобіль, а відтепер і кожен бренд, — є унікальними», — каже А.Ханін.

За матеріалами: Jaguar Land Rover Ukraine. Підготував: hevcars.com.ua
Еще интересное пишут по теме

HEVCARS 🔌