Сервісні центри МВС замінюватимуть номерні знаки з буквами «Z» та «V»

Два роки тому сервісні центри МВС почали видавати «зелені» номерні знаки для електрокарів.

Правова регламентація — Наказ МВС України № 166 від 2 березня 2021 року. Зазначений відомчий акт визначає серії номерних знаків для електромобілів, електромобілів-таксі, електробусів та інших типів електричного транспорту — з літеросполуками латинської абетки, що починаються з літер Z та Y.

Спочатку сервісні центри МВС видавали номерні знаки з літерою «Z», що означає Zero Emissіon — нульові викиди. Наразі, країною пересуваються майже 16 000 електрокарів з такою серією.

Найближчим часом усі сервісні центри МВС будуть забезпечені номерними знаками із літеросполукою «YА». Тому на дорогах нашої країни будуть пересуватися електрокари різних серій.

Власникам електромобілів пропонують змінити номери з буквами «Z»

Власникам електромобілів пропонують змінити номери з буквами «Z» та «V» © Facebook Головний сервісний центр МВС

За бажанням власника, можна замінити номерний знак на іншу комбінацію без використання суфіксів Z та V. Для цього необхідно звернутися з транспортним засобом до сервісного центру МВС. З собою мати:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • квитанцію про оплату послуги.

Нагадуємо, що такі номерні знаки підлягають закріпленню лише за транспортними засобами, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння.

За матеріалами: Facebook Головний сервісний центр МВС. Підготував: hevcars.com.ua
Еще интересное пишут по теме

HEVCARS 🔌