Український офіс Avis почав надавати в прокат та приватний лізинг електричні автомобілі

Один з найбільших операторів ринку прокату та лізингу авто, Avis Україна, придбав в Німеччині перші 10 електромобілів Volkswagen ID.5, виробництва 2022 року, які будуть надаватися в прокат та приватний лізинг.

Компанія стала першою серед міжнародних мережевих автопрокатних операторів в Україні, яка закупила в свій парк сучасні європейські електрокари.

Хайм Капельніков, генеральний директор Avis Україна: «Із запуском першої партії електричних автомобілів в прокат та приватний лізинг, ми стартуємо глобальний проект поступового переходу на електрокари. Це новий рівень мобільності, в основі якого лежить екологічно відповідальне водіння.
Наша команда в Україні довгий час уважно прислухалася до побажань користувачів нашими послугами, які чекали від нас лончу проекту, що сприяє «зеленому» майбутньому України. Ми доклали максимум зусиль, часу та засобів, щоб запропонувати ринку якісні електрокари. Можна було чекати завершення війни чи кращого моменту, але стратегія Avis України про те, що найкращий момент — це зараз. Компанія працювала і працює в повному обсязі з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну, 24 лютого 2022 року, підтримуючи наших клієнтів та економіку України. І хай це відчують також всі ті, хто давно мріяв сісти за кермо електричного автомобіля.
Надалі ми будемо ще активнішими в електричних сценаріях, ми працюємо над планом впровадження електромобілів у більших масштабах. Втім, на це треба час, адже темп переходу на електрокари залежить від розвитку електрозарядної інфраструктури України».

Avis Україна надає в прокат та приватний лізинг електромобілі Volkswagen ID.5

Avis Україна надає в прокат та приватний лізинг електромобілі Volkswagen ID.5

В автопарку Avis Україна з’явились як моно, так повнопривідні Volkswagen ID.5. Всі вони мають стильний дизайн, комфортну тиху ходу та оснащені автоматичною трансмісією.

За даними виробника, повнопривідні ID.5 в комплектації GTX мають потужність 299 к.с., ємність акумулятора 77 кВт⋅год, розраховану на запас ходу 420-560 кілометрів, витрати (в комбінованому режимі) — 18,1 кВт⋅год/100 км. Оснащені підігрівом керма, 12-дюймовим навігаційним інформаційно-розважальним дисплеєм, камерою заднього виду, матричними світлодіодними фарами з автоматичним керуванням.

Передньопривідні ID.5 Pro Performance мають потужність 204 к.с., ємність акумулятора 77 кВт⋅год, запас ходу 430-640 кілометрів і витрати 17,6 кВт⋅год/100 км в комбінованому режимі. Мають легкосплавні диски, комфортні сидіння з велюрового мікрофлісу, світлодіодні фари, бездротовий зв’язок, підігрів передніх сидінь, багатофункціональне шкіряне кермо з підігрівом і сенсорним керуванням.

Салон електромобіля Volkswagen ID.5

Салон електромобіля Volkswagen ID.5

Всі автомобілі укомплектовані необхідними перехідниками для зарядки від громадських станцій.
Втім, Avis Україна зазначає, що не може гарантувати запас ходу електромобіля, вказаного виробником, оскільки він змінюватиметься залежно від низки факторів, зокрема, навантаження автомобіля, дій водія, таких як швидкість і прискорення, кліматичних факторів і факторів місцевості, таких як схили.

За словами Андрія Бовенка, директора департаменту прокату Avis Україна перші електромобілі із парку українського офісу Avis будуть надаватись в Києві, надалі компанія планує покриття на великі міста: Львів, Одесу, Харків та Дніпро.

Андрій Бовенко: «Уже три роки ми надаємо в прокат гібридні автомобілі, двигуни яких мають комбінацію електричного та бензинового і маємо певний досвід їх обслуговування. Такі автомобілі користуються у нас великим попитом, оскільки заощаджують гроші, які наші користувачі зазвичай витрачають на пальне. Нові електрокари не тільки ще економніші, але й принесуть величезний внесок у захист навколишнього середовища України.
Якщо ви тільки мріяли їздити на електрокарі і не дозволяли собі такого задоволення, зараз час здійснити мрію, взяти його в прокат на строк від однієї доби до кількох місяців і відчути себе щасливим власником електромобіля. Послуга «прокат електромобіля» дасть вам можливість відповісти на всі питання, що вас цікавлять про електрокари та відчути всі їхні переваги: мобільність у центрі міста, легке пріоритетне паркування, тиху ходу та економічність».

Якщо електрокар ID.5 буде потрібен на довгий термін, від року і більше, Avis Україна рекомендує взяти його в приватний лізинг AvisMAX, з максимальним сервісом. Вартість його користування за добу буде значно вигіднішою, ніж при оренді, оплачувати можна помісячно, а користування автомобілем передбачає повний пакет сервісу all inclusive, в який входить від його оформлення та повного страхування до регулярних ТО, заміни та зберігання шин, доставки на СТО і повернення, а також підмінний автомобіль, якщо ремонт затягнувся більше, ніж на добу. Тобто, можна отримати новий електрокар без значних накопичень.

Електрокар ID.5 можна отримати в прокат чи приватний лізинг в головному офісі Avis Україна

Електрокар ID.5 можна отримати в прокат чи приватний лізинг в головному офісі Avis Україна

Жан Тільман, директор з продажів та маркетингу Avis Україна: «Ви можете захотіти приєднатись до спільноти постійних користувачів електрокарів. Ми маємо рішення — приватний лізинг, термін якого може бути від року до чотирьох, а потім ви зможете повернути автомобіль нам або викупити його за залишковою вартістю.
Уявіть тільки, що ви плаваєте в басейні в той час, коли ми організовуємо вам ТО. Ви зможете зекономити купу часу на себе, свою родину чи свої справи, а час — це найцінніше. Навіть якщо ви спланували поїздку на автомобілі, а з ним щось трапилось, ви поїдете туди в будь-якому разі, бо ми надамо вам підмінний автомобіль. Тож, ви можете розслабитися та насолоджуватися подорожжю».

Електрокар ID.5 можна отримати в прокат чи приватний лізинг в головному офісі Avis Україна в Києві по вулиці Ямська, 72. Менеджери Avis Україна проводять інструктаж із користування електричними автомобілями та розповідають все, що необхідно знати, коли вперше сідаєте за кермо електрокару.

Автомобілі видаються повністю зарядженими — київська станція прокату Avis Україна оснащена двома швидкісними зарядними станціями Yasno, потужністю 22 кВт, які дозволяють одночасно заряджати два електромобіля. Якщо виникають питання в період оренди, фахівці вирішують їх в телефонному режимі на гарячій лінії 0 800 305 303.

Щоб орендувати електромобіль, користувачу має бути повних 21 рік та мінімум два роки водійського стажу. Доступність електромобілів та вартість прокату за обраний період можна дізнатись на гарячій лінії 0 800 305 303. Вартість електромобіля в приватний лізинг можна розрахувати із менеджером Avis Україна, Павлом Тригубою: +38 067 462 05 20.

За матеріалами: прес-реліз по електронній пошті. Підготував: hevcars.com.ua
Информация о Volkswagen I.D.

Еще интересное пишут по теме

HEVCARS 🔌